“www.tanerbahar.com” sayfasında yayınlanmış makaleler uzmanlık alanım olan estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında kişisel deneyim ve bilgilerinin derlemesinden oluşmakta, ticari bir amaç ve insanları operasyonlara yönlendirme amacı kesinlikle taşımamaktadır. İçerikler Tanı ve tedavi maksatı ile kullanılamaz.

“www.tanerbahar.com” bir sağlık kuruluşunu veya bir işletmeyi temsil etmez .Tanı, teşhis ve tedaviler yalnızca bu hizmetleri vermeye statülü yerlerde doktorlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Kişisel deneyim ve birimlerden oluşan bu içeriklerin, hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılmayacağı özellikle belirtilmiştir. Bu maksat ile kullanılacağı idda edilemez, Bu sayfaya giriş yapmış kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır. 

Bu sayfada kesinlikle hastaların öncesi sonrası fotoğraf ve videoları bulunmamaktadır. Bu sayfayı ziyaret eden kullanıcıların herhangi bir neden ile bilgileri  alınmakta ve saklanmamaktadır.

Sayfada kullanılan fotoğraf grafik vb. materyaller operasyonları temsil ve teşvik etme niyeti yoktur, tamamlayıncı unsur haber niteliğinde tasarımcısı tarafından yerleştirilmiştir. Lisanslar ile yaratıcısı tarafından elde edilen bu materyallerin kullanılmasından doğacak hak iddaları tasarımcısı tarafında hak iddaa edebileceği bilinmeli tarafımın hiç bir sorumluğu bulunmamaktadır.

Burada yayınlanan konuların benden izinsiz alınıp çoğaltılıp, ismim ile kullanılmasında hiç bir sorumluluğum bulunmadığı gibi, tarafımında hak iddaa edeceği bilinmelidir.

Bağlı bulunduğum kuruluş ve yasalara uygun nitelikte hazırlamaya çalıştığım bu sayfada, ihlal edildiği düşünülen konular var ise iletişim forumundan bildirmeniz dahilde inceleyeceğimi bildirmek istetim.