Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ameliyatsız Yüz Germe

Yüzde meydana gelen en ufak deformite kimi zaman hemen fark edilmektedir. Yüzümüz önde olan ve dikkat çeken en önemli bölgemizdir. Belli kalıplar çerçevesinde düşünülemez, çünkü her kişinin kendine ait özel bir yüz tipi vardır. Yüzümüzün sağlıklı ve canlı görünümü kendi elimizdedir. Buda yüz bakımını ihmal etmemizden geçer. Yaşın ilerlemesi, yer çekimi, sigara kullanımı, genetik olarak yatkınlık, kilo problemleri yüzü en çok etkileyen faktörlerdendir. Zaman ilerledikçe cilt gençliğini ve sağlıklı görünümünü kaybederek, sarkık görünebilir. Bu durumda ameliyatsız tedavi yöntemleri gençleşme sağlanabilir. Ameliyatsız yüz germe sistemleri ile konforlu bir şekilde yüz gençleştirme yapılmaktadır.

Kilo alımı verimi sebebiyle deride genleşme meydana gelebilir ve buda yüzümüzde sarkmalar oluşturabilir. Bunun yanı sıra çeşitli faktörler yüzde kırışıklıklar meydana getirebilir. Yüz bölgesini etkileyen daha bir çok sebep varken bu bölgedeki cilt yapısının ne kadar hassas olduğu anlaşılmaktadır.

Yüz bölgesinde meydana gelebilecek deformitelerin bir çok sebebi vardır. Kişiler bunlardan direk etkilenirler. Sarkmalar ve kırışıklıklar istenmeyen yüz ifadesini meydana getirir. Bunu önlemek ve ortadan kaldırmak için ameliyatsız yüz germe işlemleri tercih edilmektedir. Hızlı ve kolay işlemlerle kişilerin istekleri doğrultusunda istenilen sağlıklı görünün yüz kişiye verilmektedir.